ساخت تور مجازی تهران

تورهای مجازی یک راه عالی برای نمایش کسب و کار یا ملک شما به مشتریان هستند. آنها به مشتریان اجازه می دهند تا از هر کجا که هستند، بازدید مجازی از مکان شما داشته باشند و این می تواند به آنها در تصمیم گیری در مورد خرید یا استفاده از خدمات شما کمک کند.

اگر در تهران هستید و به دنبال ایجاد تور مجازی هستید، ما می توانیم به شما کمک کنیم. ما یک تیم متخصص از عکاسان و فیلمبرداران داریم که می توانند تورهای مجازی 360 درجه با کیفیت بالا را برای شما ایجاد کنند. ما همچنین می توانیم به شما در بارگذاری تورهای مجازی خود در وب سایت خود و به اشتراک گذاری آنها در رسانه های اجتماعی کمک کنیم.

تورهای مجازی یک فناوری جدید و هیجان انگیز هستند که به کاربران امکان می دهد از مکان ها و رویدادها بدون نیاز به حضور فیزیکی دیدن کنند. آنها می توانند برای اهداف مختلفی استفاده شوند، از جمله آموزش، بازاریابی و سرگرمی !

امتیازات ساخت تور مجازی تهران!

  • با ساخت تور مجازی در تهران می توانید به کاربران امکان دهید تا از مکان ها و رویداد ها بدون نیاز به حضور فیزیکی دیدن کنند.
  • با ساخت تور مجازی می توانید آن را برای آموزش، بازاریابی و سرگرمی استفاده کنید.
  • می تواند برای ایجاد حس هیجان و تشویق بازدید کنندگان به بازدید از یک مکان استفاده شوند.
  • می توانید برای افزایش فروش و بازاریابی محصولات و خدمات آن را در وبسایت خود بارگذاری کنید.
  • با ایجاد تور مجازی می توانید آنها را برای ایجاد سفرهای مجازی به مکان های دوردست یا برای نشان دادن رویدادهای تاریخی استفاده کنید.
  • می توانند برای ایجاد تجربه های تعاملی و سرگرم کننده استفاده شوند.

یک مطالعه توسط Google نشان داد که 90% از خریداران احتمالی قبل از خرید از یک کسب و کار، تحقیقات آنلاین انجام می دهند. این بدان معناست که مشتریان بالقوه شما قبل از اینکه تصمیم بگیرند از شما خرید کنند، از وب سایت شما بازدید می کنند. یک تور مجازی 360 درجه می تواند به شما کمک کند تا وب سایت خود را جذاب تر کنید، اعتماد سازی بیشتری انجام دهید و مشتریان بالقوه تهرانی را تشویق کنید تا از شما خرید کنند.

مشتریان از چه راه هایی می توانند تور مجازی من را ببینند؟

از طریق لینک

از طریق وبسایت خودتان

از طریق فضای مجازی و پیامرسان ها

سوالات متداول شما :

ساخت تور مجازی مانند ساخت یک تیزر یا کلیپ برای کسب‌وکار است. اگر تور مجازی را بسازید، اما آن را منتشر نکنید، هیچ بازخوردی از آن دریافت نخواهید کرد. ما در کنار ساخت تور مجازی، مشاوره‌ای نیز به شما می‌دهیم که چگونه می‌توانید با کمترین هزینه، کار انتشار آن را انجام دهید.

به طور کلی، مساحت‌هایی که کل محیط آنها را می‌توان در یک عکس جای داد، توجیهی برای ساخت تور مجازی ندارند. هر چه مساحت کسب‌وکار شما و پیچیدگی ملک آن بیشتر باشد، تور مجازی اولویت بیشتری برای شما پیدا می‌کند.

با روتوش تصاویر می‌توان نام دستگاه‌ها و وسایلی که نیازی به نمایش آنها در تصاویر 360 درجه ندارید را حذف کرد. همچنین، می‌توان با تصویربرداری هوایی 360 درجه، وسعت کسب‌وکار خود را بیشتر نشان داد تا جزئیات آن را به‌طور کامل مشاهده کرد.

تور مجازی، تیزر و سایر محتواها ابزارهایی برای معرفی کسب‌وکار هستند که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. تیزر جذابیت و حرکت بیشتری دارد و برای معرفی کلی یک کسب‌وکار یا محصول مناسب است. بر خلاف تیزر و ویدیو تور مجازی حس حضور در محل کسب‌وکار را به مشتری منتقل می‌کند و برای معرفی جزئیات یک مکان یا محصول مناسب است.

علاوه بر اتصال همه تصاویر 360 درجه به یکدیگر، ما یک منوی اختصاصی نیز برای شما در تور مجازی طراحی می‌کنیم که مشتری شما می‌تواند از طریق آن، هر محلی از کسب‌وکار شما را که می‌خواهد، بدون نیاز به پیمایش مسیر، بازدید کند.

تماس با تیم حرفه ای تورنیدو :

برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه ی تور مجازی بروید

ارتباط آنلاین با ما واتساپ